Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

AVCI HUKUK BÜROSU

Kocaeli’nde kurulu bulunan AVCI Hukuk, yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere hukukun birçok alanında hukuki hizmet sunmakta olan dinamik bir hukuk bürosudur. Hukuk Büromuz, kendisine danışan her bireyin, şirketin ve kurumun ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hukuki çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Avcı Hukuk, küçük çaplı teşebbüslerden, dev bütçeli endüstriyel yatırımlara kadar her ölçekte girişimin, yatırımın ve ticari ilişkinin hukuki altyapısının hazırlanması, hukuki risk analizinin yapılması, sözleşmelerin kurgulanması, yorumlanması, müzakeresi ve uygulanması aşamalarında müvekkillerini temsil etmekte, hukuki sözleşme yönetimi hizmetleri sağlamakta; hukuki ihtilafların çözümlenmesi sürecinde ise gerçek kişilere, şirketlere ve kurumlara uzlaştırıcı avukatlık hizmetlerinin yanı sıra tahkim, uluslararası tahkim ve dava yargılamalarında vekillik hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk Büromuzun faaliyet gösterdiği alanların başında Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İdare Hukuku, Tüketici Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Marka-Patent Hukuku, Rekabet Hukuku ve Bilişim Hukuku gelmektedir. Avcı Hukuk bürosu olarak müvekkillerimize her zaman hukukun her alanında en doğru bilgi ve danışmanlığın en hızlı, en güvenilir ve en doğru şekilde verilmesi ile yerli ve yabancı müvekkillerimizin haklarını her mecrada savunmak temel ilkemizi oluşturmaktadır

Bize Hemen Ulaşın Avcı Hukuk, başta Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul, Sakarya ve Şanlıurfa olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde, uluslararası alanda ise Makedonya, Azerbaycan, Arnavutluk ve Kanada’daki doğrudan girişimleri ile Fransa, Rusya,  ve Körfez Ülkelerinde işbirliği halinde olduğu hukuk bürolarıyla müvekkillerine dünya ölçeğinde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Avcı Hukuk, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir avukat kadrosuna ve dünya dinamizmini yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir. BMA’nın nihai hedefi; yerelde etkili, bölgede güçlü ve dünyada saygın hukuk büroları arasında yer alarak, müvekkillerine en uygun, sonuç odaklı hizmet vererek hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Vizyonumuz

Avcı Hukuk, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki gelişmeleri yakından takip etmekte; böylece yalnızca var olan sorunlara çözüm üretmek dışında, sorunları ortaya çıkmadan engellemeyi hedefler. .

Whatsapp
AVCI HUKUK
AVCI HUKUK
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?